„Wakacyjne wspomnienia” – wyniki konkursu

Nagrodę główną czyli bezpłatny udział w dowolnym kursie organizowanym przez naszą Szkołę wygrywa Radek Kalęba z II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Krakowie, którego zdjęcie otrzymało najwięcej punktów w głosowaniu jury.

Wyróżnienia otrzymują:

Aleksandra Wenecka z II LO.

Weronika Jedynak z II LO.

Miłka Sielańczyk z Gimnazjum nr XX.
Nagrodę publiczności czyli bezpłatny udział w kursie fotograficznym organizowanym przez naszą Szkołę otrzymuje Aleksandra Wenecka z II LO, której zdjęcie wygrało głosowanie na facebooku otrzymując 371 polubień.
Nagrodę dla najaktywniejszej Szkoły wygrywa II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego, którego uczniowie zgłosili na konkurs 33 prace. W nagrodę w tej szkole zorganizujemy warsztaty fotograficzne.
Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za nadesłanie prac.
Nagrodzone zdjęcia publikujemy w galerii.

© 2016 Krakowska Szkoła Filmowa im. Wojciecha Jerzego Hasa