Od 1 maja zaczynamy rekrutację online!

slajder www 2(11)

Obecnie nasi studenci mają zajęcia tylko online i np. realizują projekt fotograficzny Emocje i życie, niemniej wszyscy nie możemy doczekać się powrotu do stacjonarnej nauki i m.in. premier filmów, które w tym roku zrealizowali nasi absolwenci: Zbity pies, Idę do światła i Ojcowizna.

Od maja zaczynamy rekrutację na kolejny rok 2020/21. Zapraszamy do rozpoczęcia z nami od października filmowej przygody!

Z racji panującej obecnie sytuacji epidemiologicznej w maju rekrutacja będzie odbywać się tylko online. Pierwszy etap rekrutacji:

-na kierunek FILM spec. reżysersko-scenopisarską i operatorsko-montażową wysłanie do nas: formularza zgłoszeniowego oraz teczki prac (minimum 3 prace: fotograficzne, filmowe, literackie lub plastyczne) na adres: szkola@ksfilm.pl

-na kierunek SCENARIOPISARSTWO wysłanie formularza zgłoszeniowego szkola@ksfilm.pl a zadania literackie dostaniesz od nas w wiadomości zwrotnej.

-na kierunek FOTOGRAFIA formularza zgłoszeniowego oraz teczki prac (minimum 3 prace fotograficzne) na adres: szkola@ksfilm.pl

Przypominamy, że rekrutacja jest bezpłatna i niezobowiązująca!

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Naukę zaczynamy w październiku!

Na najczęściej zadawane pytania odpowiadamy w zakładce O NAS.
W ramach opłaty czesnego nasi Studenci mogą korzystać ze sprzętu szkolnego (kamery, aparaty, obiektywy, statywy, sprzęt oświetleniowy, montażownia etc.) oraz studia foto na użytek własnej działalności artystycznej.

Szkoła oferuje naukę na czterech kierunkach:

(kliknij w linki poniżej aby dowiedzieć się więcej o konkretnym kierunku!)

FILM

specjalizacja:

FOTOGRAFIA

SCENARIOPISARSTWO

FILM REKLAMOWY

Zacznij przygodę swojego życia!

slajder www 2(2)

 

 

 

 

 

© 2016 Krakowska Szkoła Filmowa im. Wojciecha Jerzego Hasa