KSF YOUTH CAMERA

 

Jedyny taki przegląd filmów tworzonych przez dzieci i młodzież! Już możemy Was z ogromną radością zaprosić na pierwszy KSF YOUTH CAMERA Przegląd Filmów Młodzieżowych i Dziecięcych organizowany przez nas!!!

31 stycznia 2018 r. w Krakowskim Teatrze Variete czeka nas jedyny taki przegląd filmów tworzonych przez dzieci i młodzież. Najmłodsi twórcy filmowi doczekali się w końcu wydarzenia, które jest świętem kina tworzonego przez nich i dla nich. Organizatorem KSF YOUTH CAMERA jest Krakowska Szkoła Filmowa im. Wojciecha Jerzego Hasa od lat wspierająca twórczy rozwój najmłodszych pasjonatów sztuki filmowej.

Celem KSF YOUTH CAMERA jest upowszechnianie dziecięcej i młodzieżowej kultury filmowej i docenienie pierwszych produkcji filmowych najmłodszych (dzieci i młodzieży) twórców filmowych z całej Polski. Wydarzenie to ma charakter edukacyjny i niekomercyjny, a jego celem jest wzbudzanie zainteresowania dzieci i młodzieży tworzeniem filmów.

Wydarzenie kierowane jest do młodych twórców, których filmy prezentowane będą po raz pierwszy szerokiej publiczności podczas Przeglądu oraz do młodych widzów – dzieci i młodzieży z Krakowa i województwa małopolskiego.

Pan Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego objął KSF YOUTH CAMERA Honorowym Patronatem. W opinii Pana Marszałka ta wyjątkowa inicjatywa kulturalna ma szczególne znaczenie dla promocji sztuki filmowej i animacji, zwłaszcza wśród młodego pokolenia Małopolan.

Filmy prezentowane podczas KSF YOUTH CAMERA:

? „Rodzinny sekret”
? „Światło”
? „Violla i Nella – taneczna kariera”
? „Barman Man”
? „Koniec”
? „Tajemniczy Pamiętnik”
? „Poza Czasem”
? „Terapia”
? „Szklanka wody”

Nie zabraknie rozmów z twórcami filmów!

Patronat Honorowy:
Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego

Patronat:
Polski Instytut Sztuki Filmowej

Partnerzy:
Miasto Kraków
Krakowski Teatr VARIETE
Digital Spectacular

Współpraca redakcyjna:
RMF Classic

Patronat medialny:
portal Magiczny Kraków
Krakow Film Commission
Edukacja Filmowa
CzasDzieci.pl

Organizator:
Krakowska Szkoła Filmowa im. Wojciecha Jerzego Hasa

Wstęp wolny!

Klikajcie w wydarzenie na FB i zapraszajcie znajomych i przyjaciół!

 

© 2016 Krakowska Szkoła Filmowa im. Wojciecha Jerzego Hasa