Dziś noc serialożerców, jutro odpoczywamy!

O godz. 20:00 w Collegium Broscianum UJ przy ul. Grodzkiej 52 rozpoczynamy Noc serialożerców organizowaną przez naszą Szkołę wraz z Zakładem Socjologii i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Marta Wawrzyn założycielka portalu serialowa. Projekcie zaczynamy od 1 odcinka serialu „Legion”.

Partnerami wydarzenia są: Krakowskie Biuro Festiwalowe, Filmowe Wydawnictwo Wojciech Marzec, Kino Kijów-Centrum, portal Serialowa, Apertura Studio, Lajkonik – Piekarnia i Kawiarnia. RMF Classic objęło imprezę współpracą redakcyjną.

 

W związku z faktem, iż cała nasza Szkoła uczestnicy dziś w Nocy serialożerców jutro Szkola będzie nieczynna. Zapraszamy do kontaktu w poniedziałek 🙂

© 2016 Krakowska Szkoła Filmowa im. Wojciecha Jerzego Hasa