FOTOcoaching

8

 

Specjalnie przygotowane fotografie służą inspiracji, odkrywaniu i przygodzie z własnym rozwojem osobistym w zakresie tematyki m.in. poznawania siebie, relacji, komunikacji, motywacji, kreatywności, przekonań, wartości i zmiany. Zestaw zdjęć został przygotowany w ramach autorskiego programu warsztatu fotograficznego Sztuka Patrzenia – Małgorzaty Pióro.

 

Jeśli czujesz, że chcesz rozwijać swoją umiejętność pozytywnego patrzenia na świat. Jeśli fotografowanie jest dla ciebie pretekstem do poszukiwania samego siebie. Jeśli czujesz, że jest to coś co wyzwala twoją wyobraźnię. Jeśli chcesz wyzwolić w sobie obrazy kreujące Twoją przyszłość spełniających się marzeń. Jeśli chcesz się zatrzymać, zobaczyć świat i poznać siebie. To zapraszam na warsztaty fotocoachingowe – przez fotografie w głąb siebie!

Małgorzata Pióro

 

Dzięki specjalnym prezentacjom, ćwiczeniom na zdjęciach i fotografowaniu znajdziemy sposób by bardziej zrozumieć siebie i innych. Warsztaty rozwijają wyobraźnie, kreatywne myślenie oraz motywację do działania.

Warsztaty pokażą nam jak fotografia jako sposób dzielenia się swoimi przeżyciami i sposobem widzenia świata z innymi, powodują iż wzrasta w nas samorealizacja i kreacja. Odkryją sposoby poznania siebie, źródła pozytywnego myślenia i inspiracji.

 

Podczas warsztatów będą wykonywane ćwiczenia i prace, które umożliwią głębsze poznanie siebie i wykorzystanie swoich możliwości twórczych w działaniu i tworzeniu. Program warsztatów zakłada różnorodność tematyczną, każde spotkanie to osobna całość. Przewidziane są krótkie zadania fotograficzne do wykonania w plenerze.

 

Metodyka pracy

Autorskie prezentacje konkretnych tematów, ćwiczenia na przygotowanych zdjęciach prowadzącej, wspólne fotografowanie podczas ćwiczeń praktycznych, wyjścia plenerowe ze specjalnymi fotozadaniami, analiza i selekcja zdjęć tworzących indywidualne portfolia uczestników warsztatów.

 

Co trzeba zabrać na warsztaty

5 swoich (tzn. wykonanych przez siebie) ulubionych zdjęć w formacie odbitek 10 na 15 (format pocztówki), ulubiona rzecz i ulubiony utwór muzyczny.

 

Prowadząca:

malgorzata_pioro_100_1Małgorzata Pióro – artysta fotografik, pedagog, socjolog, arteterapeuta. Prowadzi autorskie warsztaty Sztuka Patrzenia w Londynie, Dublinie i Lwowie. W Krakowie współprowadzi warszaty fotograficzne Przygoda z Fotografią. Wykłada FOTOcoatching na studiach podyplomowych na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Realizuje warsztaty fotograficzne i fotocoachingowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ramach projektów unijnych. Wykłada fotografie kreatywną w Krakowskiej Szkole Filmowej Wojciecha Hasa w Krakowie. Swoją autorską metodą pracy FOTOcoachingowej prowadzi projekty dla liderów i menadżerów w korporacjach. Prowadzi fotowyprawy w niezwykłe zakątki świata m.in. do Gruzji, Azerbejdżanu, Indii i w inne rejony świata. Jest zwyciężczynią konkursu Travel Photographer of The Year 2011 w kategorii „Egzotyka – Portfolio”. We wrześniu 2015 roku została inspirującym fotografem znanego portalu fotograficznego Szeroki Kadr.

 

Nr konta do wpłat: 05 1240 4650 1111 0010 6965 7875

Istnieje możliwość umówienia się na indywidualne zajęcia.

Czas trwania – 16 godzin (4 spotkania × 4 h)

Cena: 400,-

© 2016 Krakowska Szkoła Filmowa im. Wojciecha Jerzego Hasa