Od lat pracuje jako operator kamery i autor zdjęć przy różnego rodzaju produkcjach filmowych i telewizyjnych. W jego CV są najbardziej popularne seriale jak m.in. „Komisarz Alex” czy „Kowalscy kontra Kowalscy”, a także filmy fabularne m.in. „Wygrać marzenia” (dostępny na Netflixie), „Blef doskonały” (premiera 31.03.2023 r.)
Edukacje filmową kontynuował w Nowym Yorku. Skończył Union Docs New York w sekcji Documentary Fundamentals. Uczęszczał także do Lyle Kessler’s Masterclass. Jego filmy krótkometrażowe walczyły o nagrody na festiwalach w Wielkiej Brytani,, Koreii i Polsce. Film „Złodziej i miłość” dostał wyróżnienie podczas SnapFilm Festiwalu w 2012 roku. Najnowsza produkcja Mariusza pt. „Orbiting Without Sugar” zakwalifikowała się do konkursu filmów krótkometrażowych podczas Cannes Film Festiwal 2016.
www.mariuszbrozek.com
W 2012 roku wygrał konkurs filmowy „Szpiczak w obiektywie” na najlepszy film dokumentalny o szpiczaku, w jury konkursu zasiedli m.in. Agnieszka Holland i Marcin Dorociński. Jego film dyplomowy „Tomasz i Maria” zakwalifikował się do konkursu Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni w sekcji „Młodzi i film” w 2013 roku.
Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Jest kierownikiem krakowskiego oddziału „Weź to nakręć”. W 2016 roku w Konkursie Filmów Fabularnych w Gdyni w sekcjach: „Młodzi i film” oraz „Fabularnych Filmów Krótkometrażowych” wziął udział film „Skorupki: film o szczęściu” przy którym Marek pracował. Obecnie Marek pracuje jako producent w bfmedia.pl
Pracuje jako operator przy najróżniejszych formach filmowych. Zrealizowała m.in. 2 sezony programu „Małopolski szlak kulinarny” emitowanego przez TVP Kraków, pracowała przy kinowym filmie „Pilecki”, jej autorska etiuda „Pozna pewnego… Pana” zdobyła Grand Prix festiwalu filmów „Po godzinach”, współpracuje z Narodowym Teatrem Starym w Krakowie m.in. przy spektaklu „Hamlet” w reżyserii Krzysztofa Garbaczewskiego. Była operatorem w debiutanckim filmie Łukasza Gabryelskiego „Enduring Freedom”.
W 2011 roku rozpoczął naukę Realizacji obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jego debiut dokumentalny „Kolekcja” zakwalifikował się do konkursu Filmu Polskiego podczas 57. Krakowskiego Festiwalu Filmowego . W 2018 zrealizowała w Nairobi dokument z Radzimirem Dębskim. Jego film „Harda” zakwalifikował się do Konkursu Filmów Krótkometrażowych Sundance 2019 oraz na kilkanaście innych międzynarodowych festiwali.
Jest autorem filmu dokumentalnego „Nad ziemią”, który emitowany był przez TVP Kraków i został nagrodzony na Międzynarodowym Festiwal Filmów Dokumentalnych „Życie pod specjalnym nadzorem” Nagrodą im. Julii Janik.
Od 2014 roku jest studentem Realizacji obrazu telewizyjnego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Był operatorem filmu „Niech żyje Emma” z Jadwigą Janowską-Cieślak w roli głównej. Pracował jako asystent operatora przy filmie „Kobiety Mafii” Patryka Vegi. W 2019 roku był autorem zdjęć do reklamy telewizyjnej eSky Travel.
Jego film dyplomowy „Tomasz i Maria” zakwalifikował się do konkursu Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni w sekcji „Młodzi i film” w 2013 roku. W 2015 roku do kin trafił film „Pilecki”, przy którym Łukasz pracował jako operator. Obecnie pracuje jako operator przy seriali Polsatu.
Film „Tango”, którego był reżyserem i scenarzystą zakwalifikował się do konkursu Croatia One. Jest reżyserem i scenarzystą spotów realizowanych dla Małopolskie Hospicjum dla Dzieci.
Jego film dyplomowy „Nie mam wyjścia” miał premierę podczas SnapFilm Festiwalu 2011 roku. Działa jako freelancer realizując zlecenia filmowe dla firm i instytucji m.in. dla TS Wisła, Instytut Goethego, Radia Kraków, Coral Club.
www.dhfilm.pl
Członek PSM Polskiego Stowarzyszenia Montażystów. Pracował przy produkcjach emitowanych przez: TVP 1 (serial dokumentalny „Tacy sami”), MTV (serial dokumentalny „Teen Mom Poland”), Polsat (serial „Powiedz tak”), TVN („Azja Express”). W 2017 był głównym montażystą programu „Idol” emitowanego przez Telewizję Polsat. Obecnie montuje seriale i programu grupy TVN.
Jej pracą dyplomową był film animowany pt. „Półprawdy” będący ilustracją bajki Feliksa Dawidowicza Kriwina ze zbioru „Prawie bajki”. Obecnie pracuje jako grafik i fotograf.
Film dyplomowy jego autorstwa pt. „Następny mecz” zdobył Grand Prix festiwalu „Po godzinach”. Po skończeniu naszej Szkoły Tomek kontynuował naukę reżyserii na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
W 2014 roku wygrała konkurs fotograficzny Kazar Photo Design Project. Obecnie zawodowo zajmuje się fotografią.
Obecnie pracuje jako montażysta i fotograf. Jest m.in. montażystą teledysku dla zespołu Patrick The Pan. Teledysk ten został wybrany do grona 50 najlepszych klipów 2015 roku.
Montował także teledysk Gromee – Follow You ft. Wurld, który ma już ponad 2 miliony wyświetleń na youtube.
Jego film dyplomowy pt. „Pozostać sobą” był kilkakrotnie emitowany w TVP Kraków.
Jej praca dyplomowa pt. „Dorian” (inspirowana powieścią Oskara Wilda „Portret Doriana Graya”) doczekała się wystawy w Centrum Kultury Żydowskiej przy ul. Meiselsa 17 w Krakowie oraz w Galerii Destillarta w Norymberdze. Pracuje zawodowo jako fotograf.
www.facebook.com/KatherineAnnePhotography
Reżyser, scenarzysta, copywriter Domu Produkcyjnego Vena Art od 2007 r. Twórca kilkudziesięciu reklam i filmów promocyjnych, w tym wszystkich telewizyjnych kampanii Wojska Polskiego. W 2017 był jednym z reżyserów widowiska „Pogrom w przyszły wtorek”, które przyniosło mu tytuł Człowieka Roku 2017 w dziedzinie Kultury w Lublinie.
www.norbertrudas.pl. … ➡
Jego pracą dyplomową była etiuda „Obraz obrazami”. Po naszej szkole naukę sztuki operatorskiej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Obecnie pracuje jako fotograf i operator.
W 2012 filmem pt. Paper Bag’s Problem zdobył wyróżnienie podczas SnapFilm Festiwalu. Od października 2016 roku Staszek jest studentem Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L.Schillera w Łodzi. Obecnie pracuje w firmie Mowies. Od 2019 roku reżyseruje reklamy marki Huawei z Robertem Lewandowskim.
Właściciel filmy produkcyjnej mxStudio. Realizuje rozmaite produkcje filmowe od teledysków (m.in. klipy dla ADHD, Sobota, Lukasyno), przez filmy krótkometrażowe (jego film „Bonson” zajął II miejsce podczas Festiwalu Filmów One Minutes w Gdyni), po filmy reklamowe (m.in. dla marek Doktor Drew czy 8 Energy) i filmy dokumentalne (m.in. z Tomaszem „Gorilla” Drwalem).
Jego pasją jest freeskiing i freeride. Zrealizowany przez Łukasza film „The White House” zdobył główną nagrodę na Krakowskim Festiwalu Górskim i wyróżnienie podczas toruńskiego Festiwalu Filmów Górskich „Bezdroża” 2011. Obecnie stałymi klientami Łukasza są takie marki jak Blachotrapez, Lavard czy Urząd Miasta Zakopanego. W maju 2018 odbyła się premiera jego filmu „Enduring Freedom”.
www.lukasgabriel.pl
Jego praca dyplomowa, film „NREM” zdobył pierwszą nagrodę o Poezja zorganizowanym w ramach VII Sopockiego Festiwalu Poezji. Ponadto „NREM” zakwalifikował się do festiwalu Dwa Brzegi. Obecnie pracuje jako grafik.
W 2016 roku realizowany m.in. przez niego film „Dinner” zdobył II nagrodę w międzynarodowym konkursie We Are Water. Także w 2016 roku wygrał filmem „Geek party” konkurs „Hit robi imprezę” MillonYou. Pracuje w firmie Sztukson Studio zajmującej się produkcją filmową. W 2018 roku pracował na planie pełnometrażowego filmu „Na bank się uda” (premiera kinowa w sierpniu 2019 r.) a w 2021 r. na planie pełnometrażowego filmu „Biały potok”.
Przez kilka lat pracowała jako freelancer przy rozmaitych produkcjach filmowych, kilka lat współpracowała z CBC Film Production realizując programy dla TVP Kraków. Od sierpnia 2016 roku pracuje w firmie Orad zajmującej się obsługą programu montażowego Avid.
Jest dyrektorem Szkoły Tańca AS. Obecnie pracuje nad filmem dla dzieci pt. „Zdrowoludek Junior XIII”.
Pracuje jako freelancer realizując różnorodne zlecenia filmowe. W ostatnim czasie zrealizował nagrania wideo dla wokalisty Szymona Chodynieckiego, przygotował relacje z Festiwalu Filmów Górskich, czy stworzył spot reklamowy dla firmy zielonejapko.pl
Pracuje naukowo w Obserwatorium Astronomicznym UJ. Zajmuje się realizacją filmów popularnonaukowych o kosmosie. Ostatnio realizowała spot reklamowy dla Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
W 2016 roku pracował przy filmie „Geek party” który wygrał konkurs „Hit robi imprezę” organizowany przez MillonYou. Obecnie pracuje jako asystent operatora kamery przy produkcjach filmów pełnometrażowych.
W latach 2010-2015 kontynuował naukę filmowego rzemiosła na kierunku Realizacji Obrazu Telewizyjnego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Obecnie jest odpowiedzialny za Departament Serwisu i Techniki Zdjęciowej w Krakowskim Klastrze Filmowym.
Pracuje jako oświetleniowiec, w jego CV są takie pozycje jak „Broad Peak” czy „Prawdziwe życie aniołów”.
W 2016 roku realizowany m.in. przez niego film „Dinner” zdobył II nagrodę w międzynarodowym konkursie We Are Water. Także w 2016 roku wygrał filmem „Geek party” konkurs „Hit robi imprezę” MillonYou. Pracuje w Sztukson Studio. W 2018 roku pracował na planie pełnometrażowego filmu „Na bank się uda” (premiera kinowa w sierpniu 2019 r.) a w 2020 na planie filmu „Biały potok”
Obecnie pracuje jako montażysta przy programach stacji TVN.
Pracuje jako montażysta. Jest autorem czołówki do programu „Złodziej” emitowanego od 2016 roku przez stacje TVN Turbo. W 2018 roku był m.in. autorem wizualizacji do gali rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły oraz czołówki do nowego programu TVN „A momenty były?”. W 2020 roku pracował m.in przy realizacji programu Down the road.
Obecnie jest współwłaścicielką firmy Maia zajmującej się profesjonalnie filmem i fotografią . Dyplom obroniła na ocenę bardzo dobrą krótkometrażowym dokumentem o Studiu Accantus.
Pracował przy strategiach i kampaniach reklamowych największych marek w Polsce. Właściciel firmy Panopticon FIlms zajmującej się produkcją filmów reklamowych i animacji. http://streamvision.pl/
Zakochana w polaroidzie i fotografii analogowej. Zawodowo zajmuje się fotografią L E T I F E R.
Kontynuuje naukę na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Fb z pracami Szymona.
Jego film dyplomowy „Idę do światła” był wyświetlany na wieku festiwalach m.in. Konkursie Głównych 13. Spotkań Filmowych Kameralne Lato
Prowadzi własną firmę specjalizującą się w realizacjach przeróżnych form filmowych.
Pracuje jako operator i montażysta.
Pracuje jako operator i montażysta.
Zrealizowała na warsztatach Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku. W 2020 roku obroniła dyplom na kierunku Fotografia pt. „Mój portret prawdziwy”, którego wernisaż i wystawa odbędzie się w październiku 2020 roku.
Zrealizowała na warsztatach Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku. Był recenzentem Film PRO. Jest także studentem filmoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuje w Starym Teatrze w Krakowie.
Kontynuuje naukę na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Zajmuje się zawodowo realizacjami różnych form video, zwłaszcza teledysków. Facebook Oliwii.
Operator kamery i obrazu w Telewizji Polskiej S.A. Laureat nagród filmowych, między innymi: Grand Prix w ogólnopolskim konkursie EtnoKadr, wyróżnienia I stopnia w ogólnopolskim konkursie “Konkurs Reportażu Amatorskiego” w Warszawie, II miejsca w II Konkursie Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby w Przystajni, laureat w międzynarodowym konkursie “Planete Doc Bydgoski Aneks 2017” w Bydgoszczy. Strona www Bartka
W październiku 2019 obronił dyplom na kierunku operatorsko-montażowym filmem „Wada”. Zawodowo zajmuje się produkcjami wideo i fotografią prowadząc własną firmę Jaksa Studio.
Zawodowo zajmuje się koloryzacją prowadząc własną firmę Kędzierski Colorist.
Kontynuuje naukę na kierunku filmowym. W 2021 roku odbędzie się wystawa jej pracy dyplomowej z fotografii pt. „Obrazy pandemii„. Zawodowo funkcjonuje w branży kreatywnej i realizowała m.in. zdjęcia na zlecenie firmy On Lemon.
Podczas nauki zrealizowała kilka etiud m.in. „Bezsenność” czy „Closer”. Obroniła dyplom filmem pt. „Dwie twarze”. Obecnie przygotowuje się do realizacji kolejnego filmu pt.Byłem uwięziony.
Odkryj Urok Fotografii Analogowej – Kurs Bez Czasu i Technologii Marzysz o podróży w czasie, by poczuć magię fotografii sprzed lat? Pragniesz stworzyć wyjątkowe... Read More
Dzieci i młodzież pod okiem zawodowych filmowców poznają proces powstawania filmu. Na podstawie własnych pomysłów i scenariuszy, kręcą sceny filmowe lub krótkie filmy. W sposób praktyczny... Read More
Jeżeli w piękny i profesjonalny sposób chcesz przedstawić produkt/przedmiot musisz nauczyć się tajników fotografii produktowej. Wysokiej jakości zdjęcia produktów to klucz do sukcesu Twojej... Read More
© 2016 Krakowska Szkoła Filmowa im. Wojciecha Jerzego Hasa